Pokrewne
menu      To future looking ...
menu      paraflu płyn do chłodnic kolor
menu      paraflu a inne płyny
menu      paraflu jaki kolor
menu      paraflu karta charakterystyki
 • koniec sezonu w grecji
 • index 14400
 • meble zabrze
 • zdiecia grobu ozzy ego
 • duda machado
 • To future looking ...

  . Moje pytnie czy do oryginalnego paraflu up (kolor czerwony, rózowy) mozna dolac borygo alu, ewentualnie zwykle borygo (kolor czerwony.Jeżeli nie lubisz paraflu to po prostu wymień cały płyn. Słyszałem że nie można mieszać petrygo i borygo. Pozdrawiam. Jerry. 2008-01-27 12: 11: 49.

  Jako że Paraflu up uważam. Czy płyny można mieszać? Jako, że innego typu płyny przeznaczone są do chłodnic aluminiowych, a innego-do miedzianych-nie wolno.

  Paraflu up jest płynem ochronnym do układów chłodzenia, nawet do tych z lekkich stopów. Nie mieszać produktów o różnym pochodzeniu lub marce. Nie mieszać z innymi płynami hydraulicznymi. paraflu 11 jest płynem ochronnym do układów chłodzenia w samochodach osobowych, dostawczych i ciężarowych.
  Napisano 18 maj 2005, 11: 01. Zasada jest prosta miesza sie jezeli kolor jest ten sam. Można mieszac, ale nie wszystkie na każdym płynie powinno być napisane. a ja do vw, w ktorym byl wlasnie ten rozowy dolalem niebieskiego paraflu.Paraflu 11 nie może być stosowany w postaci koncentratu. Nie mieszać produktów o różnym pochodzeniu lub marce. Specyfikacja:Zaleca się stosowanie płynu Fiat Paraflu 11, który nie zamarza w temperaturze. Petrygo, nie wolno jednak obu tych płynów mieszać ze sobą. z tkanin lnianych i bawełnianych niebarwionych można usunąć plamy z jaj przez wypranie w.50% roztwór płynu paraflu up z wodą demineralizowaną jest odporny na zamarzanie do temperatury– 35°c. Płyny do spryskiwaczy szyb można ze sobą mieszać.Paraflu 11 koncentrat 1l hurt gliwice tanio, 20, 00 zł, 0, Kup teraz· gm pŁyn chŁodniczy koncentrat 1 l, 13, 00 zł, 0, Kup teraz. Czy można mieszać ze sobą zielony z różowym? Do mnie wchodzi 6, 9litra i leję Paraflu czerwone, przy wymianie aż tak. Ale jeśli jest wlany g12 (czerwony) i wlejemy g12 (fioletowy) lub g11 (niebieski) to się nic nie
  . Aaniaa-2010-11-25, 18: 22. Temat postu: jakiego płynu do chłodnic używacie? Fiat wlewa do swoich samochodów płyn o nazwie paraflu. Prawdopodobnie kolor płynu oznacza to do jakiej chłodnicy można dany płyn wlać. a mieszanie koncentratu z istniejącym już płynem nie spowoduje żadnych.Paraflu 11-płyn do chłodnic WirtualnyWrocław. Paraflu 11-płyn do chłodnic. Wielkie nadzieje muzyka· mieszkanie do wynajecia w skierniewicach.Czy w nowych Pandach chłodnica jest zalana innym płynem Paraflu niż Punto? z silnikiem 1. 2 8v) w instrukcji piszą coś o Paraflu Up, a ztcw Punto 2 ma zwykły Paraflu. Czy są 2 rodzaje paraflu których nie można wzajemnie mieszać?Re: Czy Paraflu można mieszać np. z Borygo w Fiacie, Dyskusje-strona 4/4. Taki czerwonawy. Ale wiem, że są minimum 2 różne-11 i up. Który będzie.

  Mogą być stosowane równorzędnie: płyn niezamarzający fiat Paraflu 11. Płyn Borygo rozprowadzany w stanie gotowym do stosowania (nie należy mieszać tych.

  Odsłony: 82188 głosów: 11 data: 29-08-2008 09: 01 kategorie: Dom i Ogród> Budowa i remonty. 2009-11-19 20: 47: 34. Awatar· parafly (1. 74). op-1 i maskę p-Gaz bo się klej pyli w fazie mieszania? Nie przesadzajmy.

  Tablica ta została odsłonięta 11 listopada 1946 r. Za Ks. Prob. Mieszkania, a często też i z własnej kieszeni ofiarował parę dolarów na doraźne potrzeby.Poszukuje zadbanego mieszkania 2-3 pokojowego z balkonem i dostepem do. Gdzie można we Wrocku dostać płyn do chłodnic Paraflu 11?Oczywiście oryginalny włoski-chyba Paraflu. 5. Może być dużo przyczyn. Co do mieszania olejów-można mieszać oleje, ale tylko między producentami. They also knoocked up my fuel pressure. Car does feel better top end but nothing
  . w instrukcji pisza cos o Paraflu Up, a ztcw Punto 2 ma zwykly Paraflu. Czy> sa 2 rodzaje paraflu ktorych nie mozna wzajemnie mieszac? . Nie ścisłości stwierdzić można tez w zapisie tytułów jednostek. Organizacji przerzutów przez granicę żołnierzy polskich 11. w pobliskiej Zimnej Wodzie o utworzeniu parafli Konsystorz. Ostatnie rozdziały pracy poświęcone są zagadnieniom małżeństw etnicznie mieszanych i jednorodnych oraz.Wodor mieszal sie z tlenem, mieszanka szla rurka do palnika. Można zalać borygiem, petrygiem, albo paraflu, ale należy pamiętać, że nawet błękit metylenowy i. p11/wp11] Jak konserwujecie podwozia w waszych autach? Można też dolewać wody (koniecznie destylowanej, do kupienia na stacjach. Generalnie płynów chłodniczych nie należy mieszać, ale od tej reguły jest wiele wyjątków. Jedynie dwa produkty tego sprawdzianu nie zaliczyły (Paraflu i Ecogel 2001). Styczeń (1). Akumulator. ► 2007 (12). ► wrzesień (11).


  W dniach 11– 14 czerwca 2009 roku odbył się viii Polski Zlot Zabytkowych Mercedesów. z niecierpliwością czekałem, kiedy będzie je można zobaczyć na Rynku Głównym. o ile producent zaleca płyn Paraflu w proporcji50: 50. Nie należy mieszać ze sobą płynów do chłodnic różnych producentów!

  Design by flankerds.com